Hosting İndirim Kampanyaları

WPCİNHostingYorum Yaz

29.12.2018 – Güncellendi

Merhaba arkadaşlar. Şimdiden yeni yılınızı kutlarım. Önümüzdeki yılda, henüz başarıya ulaşamamış kişiler için hedeflerine ulaşmalarını, zaten hedeflerine ulaşmış olanların ise başarılarını katlamalarını dilerim.

Sizlere yılbaşı nedeniyle indirim yapan hosting firmalarını ve yaptıkları indirimleri sunmak istedim. Eminim bir çoğunuz uygun fiyatlara hosting sahibi olmak için bu zamanı beklediniz. Aşağıda listelenen indirimlere yenileri eklendikçe güncellenecektir. İndirimleri kaçırmamak için takip etmeyi unutmayın.

Anında Hosting %35 İndirim Kampanyası

Anındahosting Kupon Kodu

AnındaHosting tarafından yapılan kampanya 09.11.2018’de aktif edilecek ve 03.01.2019 tarihine kadar geçerli olacak.

%35 indirim kodu: wpcin35

Güzel.net.tr %40 Yeni Yıl İndirimi

Güzel Hosting Kupon

Web Hosting, Reseller hosting, ve VPS hizmetleri, yıllık alımlarda %40 indirimli! Üstelik stok sınırı yok. Son gün: 10.01.2019

İndirimden yararlanabilmeniz için kullanmanız gereken indirim kodu: C7SH2P3S6E

Mevcut müşterilerimizi de unutmadık!
Yukarıdaki kampanya kapsamında olan mevcut hizmetinizi yıllık olarak yenilediğiniz taktirde, %40 indirim ile yenileyebilirsiniz. İndirimli olarak hizmet yenilemek için destek bildirimi açmanızı rica ederiz.

Önemli Not: Kampanya planlamaları ve ayrılan bütçeler, kampanya kapsamı içerisinde geçerli olduğu için daha önce alınmış hizmetler ve daha önce yapılmış yenilemeler için indirim uygulanarak iade sağlanması mümkün olmamaktadır. Bu konuda yapılacak geri dönüşler siz değerli müşterilerimizi reddederek üzmemize yol açmaktadır. Kampanya sadece şu andan itibaren 10.01.2019 tarihine kadar geçerlidir.

Veridyen Sepette %33 İndirim

Veridyen İndirim Kodu

Tüm web hosting, bayi hosting, kurumsal hosting hizmetlerinde SADECE 1 YILLIK ALIM VE YENİLEMELERDE GEÇERLİ sepette %33 indirim uygulanmaktadır.

İndirimden yararlanabilmeniz için kullanmanız gereken indirim kodu: 2019KAMPANYA

Not: İndirimli yenileme yapmak isteyen müşterilerimiz satış departmanına destek bileti açması gerekmektedir.

Kampanya Koşulları

 • Kampanya sadece 1 yıllık yeni alım ve yenilemede geçerlidir. 1 yıl altında yada üstündeki periyotlarda geçerli değildir.
 • Kampanya 01.01.2019 saat 23:59’a kadar geçerlidir.Bu süre sonrasında kampanya talepleri olumsuz olarak yanıtlanacaktır.
 • Kampanya bir hizmet için 1 kez geçerlidir.
 • Kampanya için belirli hedef ve planlamalar çerçevesinde yapıldığından, kampanyalı yeni sipariş ve yenilemelerde geri iade bulunmamaktadır.
 • Web sitemizdeki hizmet sözleşmesi ve genel kullanım koşulları geçerlidir.Dikkatle okumanızı önemle rica ederiz.
 • Firmamız kampanyayı erken sonlandırma yada süre uzatma hakkını saklı tutmaktadır.

Hozzt %50 İndirim Kampanyası

Hozzt

Yeni yıla özel olarak, yeni alacağınız hosting paketlerinde %50 indirim fırsatından yararlanabilirsiniz. Kampanya kapsamında tüm hosting ve reseller paketlerinde, yeni paket alımlarında kullanabileceğiniz kampanya kodunuz: 50HOZZT

Ayrıca Alfa ve Temel paket hariç bütün paketlerde 1 yıllık ve üzeri alımlarda 1 yıllık domain tescili ve SSL sertifikası da tamamen ücretsiz!

(Sipariş sırasında promosyon kodu bölümüne bu kodu yazmanız yeterlidir.)

Mevcut kullanıcılarımızı da unutmadık! Hozzt.com’da bulunan hosting veya reseller paketinizin süresini 1 yıl veya daha uzun bir süre için uzatın, mevcut paketinizin bir üst paketine ücretsiz olarak geçiş yapın. Örneğin eğer süper paketiniz varsa, sürenizi uzattığınızda mega pakete geçmiş olacaksınız ve ödediğiniz ücret sabit kalacak. Yani normal ödediğiniz ücreti ödeyip, 2 katı büyüklükte bir pakete sahip olacaksınız. Böylelikle daha fazla site barındırabilecek, siteleriniz daha hızlı açılabilecek, daha yüksek kaynaklara ulaşabileceksiniz. Eğer en yüksek paketteyseniz, cpu miktarınız ve paket özellikleriniz, paket yenilemesi ile birlikte 2 katına çıkarılacaktır.

Bu fırsattan yararlanmanız için paket yenileme zamanınızın gelmesini beklemeniz gerekmemektedir. Sürenizi uzattığınızda, kalan süreniz kaybolmayacak, uzattığınız süre kalan sürenize eklenecektir. Paketinizi büyütmek ve aynı ücreti ödeyerek 2 katı özelliklerle, daha hızlı bir şekilde kullanabilmek için hemen bu maili cevaplayarak uzatma talebinizi bize iletebilirsiniz.

Kampanya 6 Ocak 2019 gece 23:59’a kadar sürecektir ve stoklarla sınırlıdır. Stoklar bitmeden hemen siparişinizi verebilir veya sizin için bir stok ayırabilmemiz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Not: %50 indirim kampanyası başka bir kampanya ile birleştirilemez. Yalnızca yeni paket alımlarında geçerlidir. Paket uzatma işlemlerinde %50 indirim mevcut değildir.

Hosting.com.tr %30 Gerçek İndirim

hosting.com.tr

Limitsiz Kaynaklarla Donatılmış Tüm Web Hosting Paketlerimizde Geçerli Olan “SEPETTE NET %30 İNDİRİM” Fırsatını Kaçırmayın! Üstelik Ücretsiz Domain ve Ücretsiz Site Taşıma Fırsatıyla!

İndirimli paketlerimizi incelemek ve %30 indirim fırsatını yakalamak için: https://www.hosting.com.tr/

Kampanya Koşulları

 • Yeni Yıl Kampanyası 27 Aralık – 2 Ocak 23:59 tarihleri arasında bütün web hosting paketlerinde sadece yeni alımlarda geçerlidir. Yenileme ve süre uzatmada geçerli değildir.
 • Herhangi bir kampanya kodu girilmesi gerekmez bütün web hosting paketlerinde %30 indirim oranı otomatik olarak uygulanır.
 • Yeni Yıl Kampanyası kapsamında ücretsiz taşıma hizmetinden farklı firmadan taşıma yapmak isteyen tüm müşterilerimiz yararlanabilir.
 • Kampanyamızdan katılım sınırı olmaksızın dilediğiniz sayıda yeni web hosting alımlarında faydalanabilirsiniz.
 • Kampanya kapsamında domain hediyesi .site uzantısı olup sadece ilk yıl ücretsizdir.
 • Hosting.com.tr kampanya koşullarını haber vermeksizin değiştirme hakkına sahiptir.

Hostidex %72 Yeni Yıl İndirimi

Hostidex

26 Aralık – 06 Ocak tarihleri arasında geçerli tüm hizmetlerde %72’ye varan indirimlerden faydalanabilirsiniz.

Tüm Linux Hosting paketlerinde sepette anında %45 indirim için kupon kodu: HOSTIDEX2019

Daha fazlası için: https://www.hostidex.com.tr/

Vargonen Yeni Yıl Fırsatı

Vargonen

Vargonen’de Yeni Yıl Fırsatları Başladı! Sınırsız Hosting, WordPress Hosting, Kurumsal Hosting, Bayi Hosting ve Mail Hosting paketlerine, indirimli liste fiyatlarına ek olarak sepette “Net %50 İndirim Kampanyası” ile rakipsiz fiyatlara sahip olabilirsiniz.

Kampanya Katılım Koşulları

 • Yeni Yıl kampanyası 25 Aralık – 04 Ocak 2019 tarihleri arasında geçerlidir.
 • Kampanya tüm hosting paketlerinde, yalnızca 1 yıllık yeni alımlarda geçerlidir.
 • Adet sınırı bulunmamaktadır. Her kullanıcı tek seferde ya da farklı zamanlarda dilediği kadar hosting satın alabilir.
 • Kampanyada geçerli %50 indirim, sepette otomatik olarak uygulanır.
 • Yenileme dönemlerinde, standart fiyatlar geçerlidir.
 • Kampanya dahilinde alınacak hosting paketlerinde taşıma işlemi yapılamamaktadır.
 • Diğer indirim ve kampanyalar ile birleştirilemez.
 • Kampanyaya katılan herkes, yukarıdaki koşulları peşinen kabul etmiş sayılır.

Sunucu Dünyam %50 İndirim Kampanyası

Sunucu Dünyam

Yeni Yılla Özel İndirim, Linux Reseller Hosting Limitsizde %50 İndirimde!!!

1 Yıllık KDV Dahil : 53.10 TL
2 Yıllık KDV Dahil : 106.20 TL

Önemli Not: İndirim Sadece 1 Yıllık veya 2 Yıllık Alımlarda Geçerlidir..

İndirim Başlangıç Tarihi : 03/12/2018
İndirim Bittiş Tarihi : 01/01/2019

İndirim Kodu: YENIYIL-HOST https://www.sunucudunyam.com/

Hosting Dünyam KDV Bizden Kampanyası

Hosting Dünyam İndirim

Hosting Dünyam İnternet Hizmetleri olarak ilk yıl başına yaklaşmış bulunuyoruz. Bu yıl başında müşterilerimizi memnun edicek bir kampanya ile karşınızdayız. Yıl başına kadar alacağınız “Sanal Sunucu” ve “Linux Reseller Hosting” paketlerinde KDV bizden. Aylık ve yıllık alımlarda geçerli olan bu kampanyanın bitiş tarihi 1 Ocak 23:59 ‘dur.

Kupon Kodu: 18KDV2019  https://www.hostingdunyam.com.tr/

AltunHost Yeni Yıl Kampanyası

altunhost

Yeni Yıl Kampanyası Sonunda Geldi. Uygun Fiyata Kaliteli Sunucu Almak İstiyorsan Bu Fırsatı Değerlendir. 31.12.2018 00:00:00’a Kadar Mevcut Olan Bu Kampanyayı Sakın Kaçırma!

VDS – VPS = AHYENIYILVDSVPS

WEB HOSTING = AHYENIYILWEBHOST

MINECRAFT SERVER = AHYENIYILMC

Detaylı bilgi: https://www.altunsatis.com/

Natro Yeni Yıla Özel %80 Hosting İndirimi

natro kupon
– Kampanyalı fiyatlar 27 Aralık 2018 – 6 Ocak 2019 tarihinde geçerlidir.
– %80’e varan indirim fırsatı, Başlangıç Hosting paketi için geçerlidir. Ayrıca tüm Sınırsız Hosting paketlerinde, sadece yeni alımlarda geçerli %70’e varan indirim uygulanacaktır.
– Başlangıç hosting paketinde yeni alımlarda bulunan %80 indirim, sadece ilk yıl alımlarda (ilk yıl 0,49$/ay, yıllık 5,88$) geçerlidir. Diğer yıllar, kampanyalı fiyata dahil değildir.
– Yeni satışa kapatılmış olan paketler (Bireysel – Kurumsal – Kurumsal PRO) kampanyaya dahil değildir.
– Yalnızca adsoyad.com.tr yeni kayıt ücreti kampanya süresi boyunca 3.99$ olarak fiyatlandırılacaktır. (Yalnızca adsoyad.com.tr sayfasından indirimli satın alınabilir.)
– Kampanyalar, başka kampanyalar ile ve/veya indirim kuponları ile birleştirilemez.
– EFT – HAVALE ile ödemede siparişin ödeme bekleme süresi dolana kadar (7gün) olana kadar kampanya süresi bitmiş olsa bile, başarılı ödeme alınması halinde kampanyadan yararlanılabilir.
– Kullanıcılar kampanyadan birden fazla kez faydalanabilir, aynı sepette birden fazla indirimli paket alabilir.
– Natro kampanya koşullarını önceden bildirim yapmaksızın değiştirme hakkını saklı tutar.

Hali hazırda aktif olan kupon kodlarına ulaşmak için hosting kupon sayfamıza gidin.

Benzer Yazılar

Kurban Bayramında İndirim Yapan Hosting Firmaları Kurban bayramı geldi çattı. Bayramlar gelince insanın içini bir huzur kaplar. Bir sevinç sarmalı oluşur. Sanırım küçükken bayramlarda bize alınan hedi...
Dedicated Server Nedir? Kiralık Sunucu Avantajları Dedicated sunucular, aslında bir müşterinin tek başına kullanabileceği kiralanmış bir bilgisayardır. Dedicated server planları, ziyaretçileri çok sayı...
WordPress Hosting Taşıma Nasıl Yapılır? Bir WordPress sitesini ilk kurmaya karar verdiğinizde, yapmanız gereken birkaç şey vardır. Bir hosting hesabı oluşturmanız, alan adı satın almanız ve ...
Hosting Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler Web hosting hizmetleri sunan firmalar, aylık veri aktarımları, depolama alanı, e-posta, ödeme şekilleri ve diğer özelliklerin miktarlarını belirli pak...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir