PROFESYONEL WORDPRESS HİZMETLERİ

Artık her şey internet ortamına taşındı. Sadece kurumsal firmalar değil, bireysel olarak da bir web sitenizin olması gerekiyor. Çünkü web siteleri kişilerin ya da firmaların kimliğini yansıtan öğeler haline geldi. Bu nedenle size ait bir siteniz olması gerekir.

Günümüz de gelişmiş arayüzü, kullanım kolaylığı, tema – eklenti çeşitliliği ve sürekli güncellenen açık kaynak kodlu yazılım sistemi teknolojisi ile WordPress en çok tercih edilen sistemdir. Bu yüzden WordPress hizmetleri veriyoruz. WordPress nedir?

Dünyaya açılmaya karar verdikten sonra yapmanız gereken tek şey, bir web site açmak ve içeriklerinizi girmek. Teknik konuların olduğu bu bölümde bayrağı biz devralıyoruz. İstediğiniz özelliklerde bir web site inşaa ediyoruz. Şimdi aşağıdaki WordPress hizmetleri çalışmalarımızı inceleyin ve bizimle iletişime geçin.

 

Wordpress Kurulum Hizmeti

Sizin belirlediğiniz hosting ve domaine sorunsuz bir şekilde profesyonelce gelişmiş WordPress kurulumunu gerçekleştiriyoruz. Veya hosting ve domain araştırmasını yaparak sizin bu yükten de kurtarabiliriz.

 

Virüs Temizleme

Wordpress web siteniz de var olan bir açık sayesinde kötü niyetli insanlar tarafından zararlı linkler veya içerikler yerleştirilmiş olabilir. Sitenizde ki zararlı yazılımları tespit edip siliyoruz. Açıklarınızı kapatıyoruz.

Tema / Eklenti Kurulumu

Tema ve eklenti yüklemekte zorlanıyor musunuz? Ücretsiz veya ücretli satın aldığınız temaları (Themeforest vb) ve eklentileri web sitenize kurulumunu yapıyor ve teslim ediyoruz.

Wordpress Seo Hizmeti

Google’da üst sıralara çıkmak ister misin? Arama motoru optimizasyonu hizmeti ile site içi temel SEO ayarlarınızı yapılandırıyor, sitenizi arama motorlarına uygun hale getiriyoruz.

SSL Kurulum Hizmeti

Sitenize ait SSL sertifikası (HTTPS) olması, hem ziyaretçileriniz hemde tarayıcılar açısında güvenli bir web site izlenimi uyandıracaktır. Sizin için ücretli SSL kurulumu yapabiliriz.

Hızlandırma İşlemi

Web siteniz çok mu yavaş? Ziyaretçilerinizi memnun etmek için hızlı yüklenen bir siteye ihtiyacınız vardır. Sitenize doğru optimizasyon ayarları uygulayarak sayfa açılış süresini hızlandırabiliriz.

Geliştirme / Destek

Wordpress hakkında temel bilgileri sizlere aktarabilir, bu konuda eğitim verebiliriz. Böylece kendi sitenizi geliştirme yolunda daha emin adımlar atabilirsiniz.

Talep Formu


Wordpress Hizmetleri