Tüm Wordpress Yazılarını Tek Bir Sayfada Görüntüleme

WPCİNEklentiler0 Yorum

Tüm WordPress yayınlarınızı bir sayfada görüntülemek ister misiniz? Arşiv sayfası hazırlayarak tüm WordPress yazılarını tek bir sayfada gösterebilirsiniz. Bu yazıda, tüm WordPress yayınlarınızı sayfalamasız olarak bir sayfada nasıl göstereceğimizi anlatacağız.

Bütün WordPress Yazılarını Göstermek için Kullanacağınız Yöntemler

WordPress yayınlarınızı tek bir sayfada görüntülemek için birçok farklı yol var. Kısa kod kullanarak, bir eklenti kullanarak ve özel bir şablon ile görüntüleyebilirsiniz.

Yöntem 1 – Kısa Kod Eklentisi Kullanmak

Yapmanız gereken ilk şey Display Post Shortcode eklentisini yükleyip etkinleştirmektir.

Bu eklenti paketi otomatik yükleniyor ve yapılandırmanız gereken herhangi bir ayar yok.

Daha sonra yeni bir sayfa oluşturun ve “Arşiv” veya başka herhangi bir başlık yazın. Bundan sonra, aşağıdaki kısa kodu sayfanıza yapıştırmanız gerekiyor.

Bu kısa kod, tüm yayın başlıklarının bir listesini kronolojik bir sırayla görüntüler. Sayfa başına en fazla 1000 mesaj yayınlayacak şekilde ayarlanmıştır.

Kısa kod içeriğini, eklentinin verdiği farklı kodlamalar ile değiştirebilirsiniz. Ayrıca, yayın sırasını ters kronolojik sırayla (eski yayınlar önce) ASC gösterecek şekilde değiştirebilirsiniz.

Örnek bir görüntü:

Bütün Yazları Tek Bir Sayfada Göstermek

Bütün Yazları Tek Bir Sayfada Göstermek

Yöntem 2 – Arşiv Eklentisi Kullanmak

Tek bir sayfada tüm WordPress yayınlarınızı göstermek, gezinti için çok uzun sürebilir. Bunu her yılın bir listesini göstererek kolaylaştırabilirsiniz. Kullanıcılar daha sonra o yıl yayınlanan yayınları görmek için bir yıla tıklayabilirler.

Yapmanız gereken ilk şey Simple Yearly Archive eklentisini yükleyip etkinleştirmektir.

Etkinleştirme sonrasında, eklenti ayarlarını yapılandırmak için Ayarlar » Basit Yıllık Arşiv sayfasına gitmeniz gerekir.

Simple Yearly Archive Ayarları

Simple Yearly Archive Ayarları

Eklenti, çeşitli yollarla yayın listesini görüntülemenize izin verir. Bunların hepsini yıllık arşivlerin bağlantıları altında gösterebilir veya açılabilir yıllar içinde gösterebilirsiniz.

Eklenti seçeneklerinin geri kalanı kendi isteklerine göre yapılandırabilirsiniz. Ayarlarınızı kaydetmek için değişiklikleri kaydet düğmesini tıklamayı unutmayın.

Artık tüm yayınlarınızı bir sayfada görüntülemek için, istediğiniz sayfaya  [SimpleYearlyArchive] kısa kodunu eklemeniz yeterli.

Eklenti, shortcode ile birlikte kullanılabilen bir dizi parametre sunar. Eklentinin dokümantasyon sayfasındaki parametrelere bakıp daha gelişmiş seçeneklere ulaşabilirsiniz.

Bu makalenin tüm WordPress yazılarınızı tek sayfada görüntülemenize yardımcı olmasını umuyoruz.

İlginizi Çekecek Benzer Yazılar

WordPress WP Mail SMTP Ayarları WordPress Contact Form 7 iletişim eklentisinden mail gönderemiyor musunuz? Sitenizde Basit Posta Aktarım Protokolü (SMTP) eklentisi kurarak bu sorunu ...
Yoast vs All in One Seo Pack Karşılaştırması En iyi WordPress SEO eklentisini mi arıyorsunuz? Öyleyse, muhtemelen iki en popüler SEO eklentisi arasında kalmışsınızdır. Yoast mı All in One SEO mu?...
WP Optimize Eklentisi ile WordPress Veritabanı Temizleme Wordpress veritabanı temizleme işlemini tek tıkla yapabilirsiniz. Wordpress veritabanı optimize etme gereksiz ve istenmeyen verileri temizler ve bu da...
En iyi WordPress Cache Eklentisi Karşılaştırması Web sitenizin açılış hızını artıran ve optimize eden yararlı uygulamalara WordPress cache eklentisi diğer adıyla önbellekleme eklentileri denir. Herha...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir