Tüm Wordpress Yazılarını Tek Bir Sayfada Görüntüleme

WPCİNEklentilerYorum Yaz

Tüm WordPress yayınlarınızı bir sayfada görüntülemek ister misiniz? Arşiv sayfası hazırlayarak tüm WordPress yazılarını tek bir sayfada gösterebilirsiniz. Bu yazıda, tüm WordPress yayınlarınızı sayfalamasız olarak bir sayfada nasıl göstereceğimizi anlatacağız.

Bütün WordPress Yazılarını Göstermek için Kullanacağınız Yöntemler

WordPress yayınlarınızı tek bir sayfada görüntülemek için birçok farklı yol var. Kısa kod kullanarak, bir eklenti kullanarak ve özel bir şablon ile görüntüleyebilirsiniz.

Yöntem 1 – Kısa Kod Eklentisi Kullanmak

Yapmanız gereken ilk şey Display Post Shortcode eklentisini yükleyip etkinleştirmektir.

Bu eklenti paketi otomatik yükleniyor ve yapılandırmanız gereken herhangi bir ayar yok.

Daha sonra yeni bir sayfa oluşturun ve “Arşiv” veya başka herhangi bir başlık yazın. Bundan sonra, aşağıdaki kısa kodu sayfanıza yapıştırmanız gerekiyor.

Bu kısa kod, tüm yayın başlıklarının bir listesini kronolojik bir sırayla görüntüler. Sayfa başına en fazla 1000 mesaj yayınlayacak şekilde ayarlanmıştır.

Kısa kod içeriğini, eklentinin verdiği farklı kodlamalar ile değiştirebilirsiniz. Ayrıca, yayın sırasını ters kronolojik sırayla (eski yayınlar önce) ASC gösterecek şekilde değiştirebilirsiniz.

Örnek bir görüntü:

Bütün Yazları Tek Bir Sayfada Göstermek

Bütün Yazları Tek Bir Sayfada Göstermek

Yöntem 2 – Arşiv Eklentisi Kullanmak

Tek bir sayfada tüm WordPress yayınlarınızı göstermek, gezinti için çok uzun sürebilir. Bunu her yılın bir listesini göstererek kolaylaştırabilirsiniz. Kullanıcılar daha sonra o yıl yayınlanan yayınları görmek için bir yıla tıklayabilirler.

Yapmanız gereken ilk şey Simple Yearly Archive eklentisini yükleyip etkinleştirmektir.

Etkinleştirme sonrasında, eklenti ayarlarını yapılandırmak için Ayarlar » Basit Yıllık Arşiv sayfasına gitmeniz gerekir.

Simple Yearly Archive Ayarları

Simple Yearly Archive Ayarları

Eklenti, çeşitli yollarla yayın listesini görüntülemenize izin verir. Bunların hepsini yıllık arşivlerin bağlantıları altında gösterebilir veya açılabilir yıllar içinde gösterebilirsiniz.

Eklenti seçeneklerinin geri kalanı kendi isteklerine göre yapılandırabilirsiniz. Ayarlarınızı kaydetmek için değişiklikleri kaydet düğmesini tıklamayı unutmayın.

Artık tüm yayınlarınızı bir sayfada görüntülemek için, istediğiniz sayfaya  [SimpleYearlyArchive] kısa kodunu eklemeniz yeterli.

Eklenti, shortcode ile birlikte kullanılabilen bir dizi parametre sunar. Eklentinin dokümantasyon sayfasındaki parametrelere bakıp daha gelişmiş seçeneklere ulaşabilirsiniz.

Bu makalenin tüm WordPress yazılarınızı tek sayfada görüntülemenize yardımcı olmasını umuyoruz.

Benzer Yazılar

WordPress Kırık Link Kontrolü ve Düzeltme Toplu olarak WordPress kırık link kontrolü ve düzeltme işlemi için basit bir eklenti kullanacağız. Bir bağlantıya tıkladığınızda ve "404 sayfa bulunam...
WP Rocket Eklentisi Ayarları Nasıl Yapılır? WP Rocket eklentisi, bir WordPress önbellekleme (cache) eklentisidir. Ücretli olduğundan diğer cache eklentileri kadar bilinmiyor. Fakat deneyimlerime...
WordPress Canlı Destek Eklentisi: JivoChat Canlı yardım eklentisi, bir WordPress mağazası için en vazgeçilmez eklentilerden biridir. Canlı destek verebileceğiniz bir eklenti hem ziyaretçilerini...
En iyi WordPress İletişim Formu Eklentisi Karşılaştırması Yeni WordPress sitenizi açtınız. Her şey yolunda: logo, hakkımızda sayfası, menüler vs. O halde içerik girip ziyaretçi çekmeye başlayabiliriz... Bir d...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir