İnternetten Para Kazanma

WPCİNİpuçları37 Yorum

Son zamanlarda “İnternetten para kazanma yalanı” diye bir şey çıktı. Bu doğru bir tabir değil. Peki internetten para kazanmak mümkün mü? Online olarak internetten para kazanma, illegal yollar ile olabileceği gibi doğal ve gerçek yöntemler ile de mümkün. Tabi biz bu işin doğru ve gerçekçi yanlarını anlatacağız.İnternet bağlantısına sahip olan herkes tarafından erişilebilen bu para kazanma yöntemlerinden herhangi birini kullanarak zamanınızı buna göre ayarlarsanız, bu işi içten yaptığınız sürece sonuçları göreceksiniz. Uygulamaya karar verdiğiniz bu yöntemlerden hangisi olursa olsun, işi yapmaktan ve işin gerçek değerini sunmaktan korkmayın. İşinize verdiğiniz değer, sizin kazancınız ile doğru orantılı olacaktır.

İnternetten Para Kazanma Yöntemleri

internetten para kazanma

Hızlı ve kolay bir şekilde para kazanmak istiyorsanız basit yöntemleri seçmelisiniz. Fakat istikrarlı ve potansiyeli yüksek işler yapmak her zaman daha çok kazandıracaktır. Forum donanımhaber, ekşi sözlük ve Tht gibi yerlerde farklı yollar anlatılmış. Bizde kendi yöntemlerimizi anlatacağız.

Online Anket Siteleri

Ücretli anketler, evimiz de 2-3 saat çalışarak aylık 50-100 $ kazanmak isteyen insanlar için en iyi online yöntemlerden biridir.

Anket sitelerine katılabilir ve size sunulan anketleri tamamlayarak para kazanabilirsiniz. Anket doldurarak para kazanabileceğiniz bir kaç anket sitesi:

PTC Siteleri

PTC sitelere üye olduktan sonra sizlere bazı görevler verir. Reklamlara tıklamanız istenir yada anketleri doldurmanız istenir. İşte bu işlemleri yaparak çevrimiçi olarak para kazanabileceğiniz bazı PTC siteleri:

GPT Siteleri

Reklam tıklama işine benzer bir yöntemi vardır. Oyun oynama, forumlara üye olma, küçük anketleri tamamlama, videoları izleme gibi çeşitli görevleri yapmanız gerekiyor. Topladığınız puanları daha sonra paraya çevirebilirsiniz.

Faydalanabileceğiniz bazı GPT siteleri:

Blog Açarak İnternetten Para Kazanma

Kendinize ait bir web site açarak da kolay bir şekilde para kazanabilirsiniz. Tavsiyemiz, bilginiz olan bir konu üzerine blog açmanızdır. Böylece ziyaretçilerinize de yeterli verimi sağlamış olursunuz.

Şu adımları izleyerek blog üzerinden para kazanabilirsiniz:

 1. WordPress ile ücretli blog açın veya blogger ile ücretsiz blog oluşturun.
 2. Sitenize kaliteli içerik girin (Hobi, fikir, deneyiminiz veya istediğiniz herhangi bir konuyla ilgili yazın).
 3. Trafik elde etmek için blogunuzu tanıtmaya başlayın.
 4. AdSense gibi reklamları sitenizde yayımlayarak para kazanmaya başlayın.

Kişisel olarak aylık 50-100 TL kazanabileceğiniz gibi 5bin-10bin TL dahi kazanabilirsiniz. Bu sitenizin aldığı hite ve gelen tıklamalara göre değişir.Youtube’dan Para Kazanma

YouTube’dan para kazanmanın birçok yolu var ancak ekip ile çalışmak daha iyi bir yoldur.

 1. İlginç videolar oluşturun.
 2. YouTube’a yükleyin ve para kazanmaya başlayın.

Yüklediğiniz videoların konusuna göre aylık 500 TL de kazanbilirsiniz 10bin TL de yapabilirsiniz.

Daha fazla para kazanmak isterseniz, videolarınızı sosyal ağlar aracılığıyla tanıtabilirsiniz; böylece videolarınızın daha fazla görüntü almasını sağlayabilirsiniz.

Freelancer İşler

Uzman olduğunuz hizmetleri pazarlayarak makul bir gelir elde edebilirsiniz.

Logo tasarımı, makale yazma, sanal danışmanlık, kodlama, web sitesi tasarımı, SEO gibi bir çok farklı iş bulunuyor. Bu işler konusunda yeterli bilgi deneyimine sahip iseniz mutlaka kullanın.

Örneğin, basit bir logo tasarımı 10TL’den başlar, günde 5-10 tane yapsanız yeter. Aslında internetten para kazanmak isteyenler için basit bir iş.

Makale Yazarak Kolay Para Kazanma

İçerik yazarları büyük talep görüyor. 300 kelimelik özgün bir içerik yazarsanız 5-10TL alabilirsiniz. Konu içeriğine göre bu fiyatlarda artışlar olacaktır.

Çeşitli incelemeleri yazmak, blog içeriği, sosyal medya yazarlığı, hikaye yazarlığı vb. size iyi kazanç sağlayabilecek birçok online makale işi bulunuyor. Yazmayı sevenler için internetten para kazanma çok kolay.

Online Ders Anlatımı Yaparak Para Kazanma

Becerilerinize ve deneyiminize bağlı olarak, çocuklara, üniversite öğrencilerine veya başkalarına istedikleri dersleri çevrim içi olarak öğretebilirsiniz. Kısaca online öğretmenlik yapacaksınız.

Skype veya diğer yazılımlarla çeşitli konuları, dilleri veya kursları öğretebilirsiniz.

Domain ve ya Website AL – SAT Yapmak

Bildiğiniz üzere bir website açmanın şartlarından biri de domain olmasıdır. Günümüzde güzel ve kaliteli domainleri boşta bulmak çok zor. Bu nedenle sevdiğiniz bir domain olduğunda satın almak zorunda kalıyorsunuz.

Sizde boşta durun güzel domainleri kayıt ederek veya ucuza kaliteli domainleri satın alarak, değeri arttığında tekrar satabilirsiniz. Araba alıp, satmak gibi birşey.

Aynı şekilde boşta, kullanılmayan websiteleri vardır. Bu ilgisiz siteleri satın alıp, biraz düzenledikten sonra uygun bir fiyata tekrar satabilirsiniz.

Sosyal Medya İşleri Yaparak İnternetten Para Kazanma

Sosyal medyadan para kazanmanın 2 yolu vardır. Birincisi, farklı bireylerin veya şirketlerin sosyal medya profillerini yönetmektir.

İkinci yol, bir çok sosyal medya hesabı açtıktan sonra bu hesapları organik bir şekilde takipçiler ile doldurun ve bu hesapları daha sonra istediğiniz fiyatlara satın.

Alışveriş Sitelerinden Para Kazanmak

Amazon, eBay veya diğer türk popüler alışveriş sitelerinde satış yapmak, başka bir online iştir. Bir satıcı olmak ve ürünlerinizi bu platformlardan satmak, bir diğer internetten para kazanma yoludur.

Herhangi bir ürününüz yoksa yerel pazarda araştırma yapabilir ve marjınızı korumak şartıyla bir ürün satın alabilir ve daha sonra pazarlayabilirsiniz.

Unutmayın ticarette her zaman para vardır 🙂

Fotoğraf Satarak İnternetten Para Kazanma

Fotoğrafçılıkla ilgileniyorsanız, ShutterStock ve iStockPhoto gibi popüler web sitelerini kullanarak kolayca fotoğraf çekip bunları online olarak satabilirsiniz.

Açıkçası, bu işte amatör olanlara pek yer yok, profesyonellik şart. Ayrıca, belirli fotoğrafçılık talepleri hakkında ne kadar çok şey biliyorsanız ve Photoshop’u da o kadar iyi biliyorsanız, bu yöntemle çevrimiçi para kazanma konusunda başarılı olabilirsiniz.

Çevirmenlik Yaparak Para Kazanın

Bionluk websitesini duymayan yoktur. Burada çeşitli bir çok iş alanı mevcut. Bunlardan biri de metin çevirmenliği yapmak. Belli bir ücret karşılığında size verilen Türkçe metni, İngilizceye veya İngilizce metni Türkçeye çevirmenizi isteyeceklerdir.

Umarız internetten para kazanma siteleri 2018 yöntemleri sizin için bir kazanç kapısı olur.


İlginizi Çekecek Benzer Yazılar

WordPress Maksimum Dosya Yükleme Boyutunu Arttırma Wordpress maksimum dosya boyutu sınırlanması diye birşey mevcut. Seçtiğiniz web hosting firmasına ve seçtiğiniz pakete bağlı olarak, her biriniz WordP...
WordPress RSS Yayınları Kapatma – Devre Dışı Bırakma Wordpress RSS yayınları, kullanıcıların blog yayınlarınıza abone olmalarını sağlar. Bu aboneliği kapatabilirsiniz.Eğer küçük statik bir websiteniz...
WordPress 403 Forbidden Hatası Çözümü 403 Forbidden hatası karşılaşabileceğiniz en kötü durumlardan biridir. Bu makalede, size WordPress'deki 403 hatasını kolayca nasıl düzeltebileceğinizi...
WordPress Veritabanı Nasıl Çalışır? +11 Faydalı SQL Sorgusu WordPress ile ilgili en iyi şeylerden biri, herhangi bir kodlama bilgisi olmaksızın, herkesin mükemmel görünümlü ve işlevsel bir web siteye sahip olma...
37 Yorum “İnternetten Para Kazanma Siteleri 2018”
 1. onu bunu bilmem ben oturduğum yerden hiç çalışmadan ayda 150 dolar kazanıyorum bunun yüzde yirmisi vergi kesintisi 120 dolar net gelir 3 aydır alıyorum 4 ayda paranı kurtarıyorsun 8 ayda net cebe kalıyor artı 1000 tl lik notebook hediye ANKARA da olup iletişime geçmek isteyen bana ulaşsın şehir dışıda olabilir bayramkisa.tr@hotmail.com

   1. merhaba kaan bey size bilgi vermek isterim ankara dan meil yolu ile ulaşırsanız sevinirim iyi günler

 2. Üyelik linki : http://homearns.com/?r=48695
  Bu web sitesini kullanarak nasıl para kazanabilirim?
  Tavsiye linkinizi teşvik ederek para kazanabilirsiniz. Birisi web sitemize bağlantınızdan her giriş yaparken para kazanırsınız. Her gün gerçekleştirmek için çok iş var ve görev başına 5 $ ve bonus başına 20 $ ‘dan başlamak için çok fazla ikramiye var. Her gün kazanabileceğiniz şeyin sınırı yoktur; bizimle çalışmaya harcadığınız kadarını yapabilirsiniz. Başka bir deyişle, çalışmanın basit bir 2 – 3 saatinde günlük 60 – 160 dolar yapabilirsiniz…
  Üyelik linki : http://homearns.com/?r=48695

 3. Üyelik linki : http://legitimoney.com/?r=9395
  Bu web sitesini kullanarak nasıl para kazanabilirim?
  Tavsiye linkinizi teşvik ederek para kazanabilirsiniz. Birisi web sitemize bağlantınızdan her giriş yaparken para kazanırsınız. Her gün gerçekleştirmek için çok iş var ve görev başına 5 $ ve bonus başına 20 $ ‘dan başlamak için çok fazla ikramiye var. Her gün kazanabileceğiniz şeyin sınırı yoktur; bizimle çalışmaya harcadığınız kadarını yapabilirsiniz. Başka bir deyişle, çalışmanın basit bir 2 – 3 saatinde günlük 60 – 160 dolar yapabilirsiniz…
  Üyelik linki : http://legitimoney.com/?r=9395

    1. Yakup homearns’a üye olacaksın. Sana tavsiye linki verilecek. Bu linki arkadaşlarınla paylaşacaksınız. Arkadaşların bu linke tıkladıkça, senin referansın ile üye oldukça sen para kazanacaksın.

 4. https://www.myiyo.com/?ref=233021377

  arkadaşlar tıklayın kazanın 5 tl garantili iyi günler bu linki yayın etrafa daha fazla kazanın

 5. Merhaba arkadaşlar, İnternetten para kazanmanın yeni bir sitesi daha var.
  Arkadaşlar bu linke tıklayarak gideceğiniz sitede veri oluşturup para kazanabilirsiniz. Bol Kazançlar.
  http://link.tl/1oWLj

 6. http://macromaking.com/?id=3956

  Merhaba arkadaşlar, İnternetten para kazanmanın yeni bir sitesi daha var.
  Arkadaşlar bu linke tıklayarak gideceğiniz sitede veri oluşturup para kazanabilirsiniz. Bol Kazançlar.

 7. Arkadaşlar bende internetten güzel paralar kazanmaya başladım.Harika ve güvenilir bir site sayesinde.Yeni üye olmama rağmen hızlıca kazanmaya ve parayı çekmeye başladım.Sizde kazanmak istiyorsanız hemen üye olun ve kazanmaya başlayın.Yardım gerekirse de bana mail atmanız yeterli. mehmetkurt2788@gmail.com

  Link : https://motormoney.org/?u=414676

 8. BENİM DENEDİGİM HOS BİR SİTE SİZDE DENEYİN ARKADASLAR ELDEKİ PARANIZI VERMENİZE YATIRIMA GEREK YOK REKLAM TIKLA KAZAN ISTE BAKIN SADECE http://ucmoney.win/4380977826789/

 9. https://motormoney.org/?u=522122
  Uyelik yap ister reklam izleyerek kazan ister para yatir o sekil kazan karar senin

 10. merhaba arkadaşlar size bi rus sitesi tavsiye edicem
  Bu sitede ürün olarak araç alıyorsunuz size saatlik ruble kazandırıyor
  kazanç oranları aldığınız aracın fiyatına göre değişiyor
  10 ruble ye alınan araç saatte 0.0034 ruble ile %25 kar getirirken
  50000 rubleye alınan araç saatte 24.3 ruble getiriyor
  küçük bir hesapla yardımcı olayım
  50000 ruble 5455 tl bugünkü kuru
  24.3 x 24 x 30 =17496 ruble yaani 1208 tl ayda kazandırıyor
  işin güzel tarafı da aracın herhangi bir ömrü yok yani sizin oluyor
  yani ana paranızı % 35 kar getiren aracı alarak 86 günde hadi bide payeer
  hesabına yatırıp çekerken falan kayıplarıda göz önünde alırsak 3 ayda amorti ediyor
  ve sonrasında kar kar kar … iyi günler
  kayıt olmak isteyenler için
  https://motormoney.org/?u=fatafeyt

 11. arkadaşlar size yerli coin olan sikkeden bahsedeceğim.
  https://www.sikke.com.tr/r/24189
  referans linkiyle sizde üye olabilirsiniz.
  Biz Sikke’nin orta ve uzun vadede yatırımcısına çok kazandıracak bir dijital varlık olduğuna inanıyoruz ve bu inançla yazılım geliştirmelerimizi sürdürüyoruz. Sizinde Sikke’ye inanmanızı ve bu zorlu süreçte bize güvenmenizi istiyoruz.

  Sikke bir çok özelliği ile diğer elektronik paralardan ayrılmaktadır. Sikke (SKK) tasarlanırken; diğer kripto paraların aksine, sadece borsalarda işlem görmek için değil! Uluslararası bankacılık işlemlerinde veya gerçek piyasalarda da bir değişim aracı olacak şekilde (Örneğin bir market kasasında ödeme aracı…) kurgulandı. Bunun yanı sıra Akıllı Sözleşmeler, İşlem süresinin kısalığı ve özel güvenlik araçları ile sikke platformu dünyada bir ilki başarmanın yolundadır.

  Sikke sadece bir elektronik para değil, Ekonomik değerlerin üretilebileceği bir ekosistem olacaktır. SKK satışlarından elde edilen gelirler yol haritamızda belirtiğimiz şekilde, alt proje ve modüllerin geliştirilmesi için kullanılacaktır. Bu modül ve süreçler yayınlandıkça elinizdeki SKK daha da değerlenecektir.
  sadece dün 1000000 sikke satışa 0.50 tl dan %50 indirimli satışa sunuldu ve 4 dk içinde tükendi . bi sonraki satış %40 indirimli 0.60 tl dan 11-13 nisanda
  Haziran ayında borsasını kuracak

 12. arkadaslar para cekiyorum 100 de 100 para kazanma sitesi bu siteden normal parami kazaniyorum https://globus-inter.com/ru/landing/people?invite=3878662&youtube=hYu4XQWumhg

 13. https://www.myiyo.com/?ref=243116337
  Para Kazanmak İsteyenler Abone Olup Anket Doldursun ve Bu Linki Yaysın

 14. Ücretsiz Bitcoins sitelerinin içerisinde en güvenilir ve en eskisi ’dir. 2007 yılından bu yana internetten para kazandırma konusunda faaliyette ve 13 milyonu aşkın üyesi ile bugüne kadar ödemelerini aksatmayan nadir tıkla-kazan (PTC) sitelerinden birisidir. Eğer gerçekten para kazanmak ve vaktinizi boşa harcamamış olmak istiyorsanız FreeBitco ile çalışmanız yararınıza olacaktır. FreeBitco ücretsiz üyeliği için
  https://freebitco.in/?r=13206662 TIKLAYINIZ..

  Detaylı Anlatım blog yazım
  http://bitcoinkazanmali.blogspot.com.tr/2018/04/bedava-bitcoin-kazanmann-yollar.html

 15. http://exemoney.bid/1273228954683/ evden para kazanabileceğiniz engüvenilir site,dolandırıcılık yok gerçekten iş,ödemede yapmıyosunuz

 16. Günde ortalama 40-50 dolar kazanabileceğiniz bir site tek yapmanız gereken reklamlara tıklamak…
  Link: http://iwmoney.club/6018460717528/

 17. Günde ortalama 4 tl kazanabileceğiniz bir site tek yapmanız gereken reklamlara tıklamak

  https://www.gunlukkazanc.com/

  1. Hatice hanım ilgilendiğiniz bir dal var mı, hobileriniz nelerdir. Eğer internet ile aranız iyiyse bilginiz dahilinde olan bir konu hakkında yazılar paylaştığınız bir blog açabilir ve bu web sitenizden para kazanmaya başlayabilirsiniz.

 18. Günlük 5 dolar kazanç 750 TL kazanan var her ayın 29 u otomatik çekim vardır 10 gün süre deneyin derim birşey kaybetmezsiniz. http://benew.net/p733990/

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir