İnternetten Para Kazanma

WPCİNİpuçları57 Yorum

Son zamanlarda “İnternetten para kazanma yalanı” diye bir şey çıktı. Bu doğru bir tabir değil. Peki internetten para kazanmak mümkün mü? Online olarak internetten para kazanma, illegal yollar ile olabileceği gibi doğal ve gerçek yöntemler ile de mümkün. Tabi biz bu işin doğru ve gerçekçi yanlarını anlatacağız.İnternet bağlantısına sahip olan herkes tarafından erişilebilen bu para kazanma yöntemlerinden herhangi birini kullanarak zamanınızı buna göre ayarlarsanız, bu işi içten yaptığınız sürece sonuçları göreceksiniz. Uygulamaya karar verdiğiniz bu yöntemlerden hangisi olursa olsun, işi yapmaktan ve işin gerçek değerini sunmaktan korkmayın. İşinize verdiğiniz değer, sizin kazancınız ile doğru orantılı olacaktır.

İnternetten Para Kazanma Yöntemleri

internetten para kazanma

Hızlı ve kolay bir şekilde para kazanmak istiyorsanız basit yöntemleri seçmelisiniz. Fakat istikrarlı ve potansiyeli yüksek işler yapmak her zaman daha çok kazandıracaktır. Forum donanımhaber, ekşi sözlük ve Tht gibi yerlerde farklı yollar anlatılmış. Bizde kendi yöntemlerimizi anlatacağız.

Online Anket Siteleri

Ücretli anketler, evimiz de 2-3 saat çalışarak aylık 50-100 $ kazanmak isteyen insanlar için en iyi online yöntemlerden biridir.

Anket sitelerine katılabilir ve size sunulan anketleri tamamlayarak para kazanabilirsiniz. Anket doldurarak para kazanabileceğiniz bir kaç anket sitesi:

PTC Siteleri

PTC sitelere üye olduktan sonra sizlere bazı görevler verir. Reklamlara tıklamanız istenir yada anketleri doldurmanız istenir. İşte bu işlemleri yaparak çevrimiçi olarak para kazanabileceğiniz bazı PTC siteleri:

GPT Siteleri

Reklam tıklama işine benzer bir yöntemi vardır. Oyun oynama, forumlara üye olma, küçük anketleri tamamlama, videoları izleme gibi çeşitli görevleri yapmanız gerekiyor. Topladığınız puanları daha sonra paraya çevirebilirsiniz.

Faydalanabileceğiniz bazı GPT siteleri:

Blog Açarak İnternetten Para Kazanma

Kendinize ait bir web site açarak da kolay bir şekilde para kazanabilirsiniz. Tavsiyemiz, bilginiz olan bir konu üzerine blog açmanızdır. Böylece ziyaretçilerinize de yeterli verimi sağlamış olursunuz.

Şu adımları izleyerek blog üzerinden para kazanabilirsiniz:

 1. WordPress ile ücretli blog açın veya blogger ile ücretsiz blog oluşturun.
 2. Sitenize kaliteli içerik girin (Hobi, fikir, deneyiminiz veya istediğiniz herhangi bir konuyla ilgili yazın).
 3. Trafik elde etmek için blogunuzu tanıtmaya başlayın.
 4. AdSense gibi reklamları sitenizde yayımlayarak para kazanmaya başlayın.

Kişisel olarak aylık 50-100 TL kazanabileceğiniz gibi 5bin-10bin TL dahi kazanabilirsiniz. Bu sitenizin aldığı hite ve gelen tıklamalara göre değişir.Youtube’dan Para Kazanma

YouTube’dan para kazanmanın birçok yolu var ancak ekip ile çalışmak daha iyi bir yoldur.

 1. İlginç videolar oluşturun.
 2. YouTube’a yükleyin ve para kazanmaya başlayın.

Yüklediğiniz videoların konusuna göre aylık 500 TL de kazanbilirsiniz 10bin TL de yapabilirsiniz.

Daha fazla para kazanmak isterseniz, videolarınızı sosyal ağlar aracılığıyla tanıtabilirsiniz; böylece videolarınızın daha fazla görüntü almasını sağlayabilirsiniz.

Freelancer İşler

Freelance çalışma modeli son zamanlarda oldukça popüler hale geldi. Günlük iş rutininden sıkılan ve özellikle işe gidip gelirken eziyet çeken birçok çalışan freelance çalışma modeline oldukça sıcak bakıyor. Kuşkusuz bunun en büyük nedeni çalışanların işe ulaşım noktasında çok fazla zaman kaybetmeleri ve yorulmalarıdır. Freelance çalışma modelinde, bir bilgisayar ve internetin olduğu her yer çalışma alanına dönüşebilmektedir. Geriye sadece yapabilecek bir iş bulmak kalıyor.

Yapacağınız işi bulduktan sonra önünüzde iki tane seçenek bulunuyor: Bunlardan ilki personel takip programı olarak bilinen uygulamalarla iş yapmak; ikincisi ise freelance çalışma platformlarına üye olarak buralarda verilen işleri almak.

Yurtdışında ve yurtiçinde bu tür işlerin verildiği birçok platform mevcuttur. Bu platformlar üzerinden; profesyonel olarak yaptığınız işi yapabileceğiniz gibi eğitim hayatınızda kazandığınız makale yazma, çeviri yapma gibi yeteneklerinizi de kullanabilirsiniz. Bu platformların en önemlileri şunlardır:

Upwork

Daha önce oDesk adı altında hizmet veren Upwork freelance çalışma platformlarının en önemlilerinden bir tanesidir. Platform üzerinden binlerce kişi freelancer olarak çalışmaktadır. Site içindeki başlıca çalışma kategorileri aşağıdaki gibidir:

Veri Girişi
Kişisel/Sanal Asistan
İnternet Araştırmaları
Çeviri
Blog İçeriği
Teknik İçerikler
SEO
ASO

Upwork, freelancerların tamamladığı her iş için %20 oranında bir kesinti yapmaktadır. Eğer yapılan işin kazancı 500 doları geçerse bu kesinti %10’a; 10 bin doları geçerse de %5’e düşmektedir.

İnternet sitesi: https://www.upwork.com/

Freelancer

Freelancerların çalışabileceği en büyük platformlardan bir diğeri de Freelancer.com sitesidir. Site üzerinde her gün on binlerce iş verilmektedir. İşlerin teklif usulü ile verildiği platformda freelancerlar işleri ne kadara ve ne zamana tamamlayabileceklerini bildirmektedirler. İşverenler kendilerine uygun olan freelancerları seçerek onlarla çalışırlar. Sitedeki en temel çalışma kategorileri aşağıdaki gibidir:

Çeviri
Blog içeriği
.NET
PHP
HTML
Javascript
CSS

İnternet sitesi: https://www.freelancer.com/

Fiverr

Freelancer olarak çalışabileceğiniz bir diğer platform fiver.com’dur. Site üzerinden her gün binlerce irili ufaklı iş verilmektedir. Upwork ve Freelancer.com’dan farklı olarak bu sitede, çalışanlar kendi profillerini oluşturmakta ve uzmanlık alanlarına göre yapabilecekleri işleri ve bu işlerin ücretini belirtmektedirler. İş vermek isteyen kişiler freelancerlara platform üzerinden ulaşarak onlara iş vermektedir. Fiver’da verilen en temel işlerden bazıları aşağıdaki gibidir:

Grafik/Dizayn
Dijital Pazarlama
İçerik/Çeviri
Video/Animasyon
Müzik/Ses
Programlama

İnternet sitesi: https://www.fiverr.com/

Bionluk

Diğer 3 platformun aksine Bionluk Türkiye’de kurulan yerli bir freelancer çalışma sitesidir. İçerik olarak Fiverr’a benzemekle beraber bu platformda da binlerce iş bulunmaktadır. Siteye üye olup profilinizi oluşturduktan sonra iş almaya başlayabilirsiniz. Uzman olduğunuz alanda neler yapabileceğinizi ve vereceğiniz hizmet için ne kadar ücret istediğinizi belirtmeniz gerekmektedir.

Örnek vermek gerekirse; eğer bir içerik yazarıysanız hangi tür içerikleri yazabileceğinizi, örnek içeriklerinizi ve belli bir kelime sayısı için istediğiniz ücreti yazarak bir paket oluşturuyorsunuz. Bu paketi satın alan kişilere hizmet veriyorsunuz ve ödemenizi alıyorsunuz. Bionluk’ta çalışılabilecek en temel kategoriler aşağıdaki gibidir:

Video Animasyon
İnternet reklamcılığı
Grafik/Tasarım
Yazılım/Teknoloji
Yazı/Çeviri
Ses/Müzik

İnternet sitesi: https://bionluk.com/

İçerikbulutu

İçerikbulutu içerik yazarları ile içerik ihtiyacı olan internet sitesi sahipleri ve kurumsal firmaları bir araya getiren bir platformdur. Kullanıcıların siteye üye olurken örnek bir içerik göndermeleri gerekmektedir. Gönderilen içeriğin kabul edilmesi durumunda yazarlar İçerikbulutu üzerinden içerik üretip para kazanmaya başlayabilirler. Boşta olan içerikler site içindeki bir havuzda toplanmakta ve yazarlar bu içeriklerden kendilerine uygun olanları üzerlerine alıp yazmaya başlayabiliyorlar.

Tek seferde yalnızca 1 içerik üstlenebilmekle beraber bu içeriğin 18 saat içerisinde tamamlanıp gönderilmesi gerekmektedir. İçeriğinizi gönderdikten sonra yeni içerik alabiliyorsunuz. İçeriğiniz editör onayından ve yayıncı onayından geçtikten sonra ücret İçerik bulutu hesabınıza yatırılmaktadır. Her ayın 15’inde İçerikbulutu’nda biriken paranızı banka hesabınıza çekebiliyorsunuz. Site üzerindeki 45 farklı yazı kategorisi olmakla birlikte bunlardan bazılar aşağıdaki gibidir:

Ekonomi & Finans
Reklam metinleri
Kültür & Sanat
Moda & Tekstil
Otomobil dünyası
Kişisel gelişim
Sağlık & Medikal
Yazılım & Donanım
Oyun dünyası

İnternet sitesi: https://www.icerikbulutu.com/

Makale Yazarak Kolay Para Kazanma

İçerik yazarları büyük talep görüyor. 300 kelimelik özgün bir içerik yazarsanız 5-10TL alabilirsiniz. Konu içeriğine göre bu fiyatlarda artışlar olacaktır.

Çeşitli incelemeleri yazmak, blog içeriği, sosyal medya yazarlığı, hikaye yazarlığı vb. size iyi kazanç sağlayabilecek birçok online makale işi bulunuyor. Yazmayı sevenler için internetten para kazanma çok kolay.

Online Ders Anlatımı Yaparak Para Kazanma

Becerilerinize ve deneyiminize bağlı olarak, çocuklara, üniversite öğrencilerine veya başkalarına istedikleri dersleri çevrim içi olarak öğretebilirsiniz. Kısaca online öğretmenlik yapacaksınız.

Skype veya diğer yazılımlarla çeşitli konuları, dilleri veya kursları öğretebilirsiniz.

Domain ve ya Website AL – SAT Yapmak

Bildiğiniz üzere bir website açmanın şartlarından biri de domain olmasıdır. Günümüzde güzel ve kaliteli domainleri boşta bulmak çok zor. Bu nedenle sevdiğiniz bir domain olduğunda satın almak zorunda kalıyorsunuz.

Sizde boşta durun güzel domainleri kayıt ederek veya ucuza kaliteli domainleri satın alarak, değeri arttığında tekrar satabilirsiniz. Araba alıp, satmak gibi birşey.

Aynı şekilde boşta, kullanılmayan websiteleri vardır. Bu ilgisiz siteleri satın alıp, biraz düzenledikten sonra uygun bir fiyata tekrar satabilirsiniz.

Sosyal Medya İşleri Yaparak İnternetten Para Kazanma

Sosyal medyadan para kazanmanın 2 yolu vardır. Birincisi, farklı bireylerin veya şirketlerin sosyal medya profillerini yönetmektir.

İkinci yol, bir çok sosyal medya hesabı açtıktan sonra bu hesapları organik bir şekilde takipçiler ile doldurun ve bu hesapları daha sonra istediğiniz fiyatlara satın.

Alışveriş Sitelerinden Para Kazanmak

Amazon, eBay veya diğer türk popüler alışveriş sitelerinde satış yapmak, başka bir online iştir. Bir satıcı olmak ve ürünlerinizi bu platformlardan satmak, bir diğer internetten para kazanma yoludur.

Herhangi bir ürününüz yoksa yerel pazarda araştırma yapabilir ve marjınızı korumak şartıyla bir ürün satın alabilir ve daha sonra pazarlayabilirsiniz.

Unutmayın ticarette her zaman para vardır 🙂

Fotoğraf Satarak İnternetten Para Kazanma

Fotoğrafçılıkla ilgileniyorsanız, ShutterStock ve iStockPhoto gibi popüler web sitelerini kullanarak kolayca fotoğraf çekip bunları online olarak satabilirsiniz.

Açıkçası, bu işte amatör olanlara pek yer yok, profesyonellik şart. Ayrıca, belirli fotoğrafçılık talepleri hakkında ne kadar çok şey biliyorsanız ve Photoshop’u da o kadar iyi biliyorsanız, bu yöntemle çevrimiçi para kazanma konusunda başarılı olabilirsiniz.

Çevirmenlik Yaparak Para Kazanın

Bionluk websitesini duymayan yoktur. Burada çeşitli bir çok iş alanı mevcut. Bunlardan biri de metin çevirmenliği yapmak. Belli bir ücret karşılığında size verilen Türkçe metni, İngilizceye veya İngilizce metni Türkçeye çevirmenizi isteyeceklerdir.

Umarız internetten para kazanma siteleri 2018 yöntemleri sizin için bir kazanç kapısı olur.


Benzer Yazılar

Web Sitemi Google indexlemiyor Ne Yapabilirim? Arama motorları, internetteki çoğu web sitesinin organik trafiğinin ana kaynağıdır. Google'ın dizine eklenmesinin, trafiğinizin çoğu trafiğinin burada...
WordPress 404 Sayfaları Anasayfaya Yönlendirme 404 hata sayfaları her web sitesinin parçasıdır. Tek sayfa bir siteyi kodlarken, özel bir sayfa oluşturacak vaktiniz olmayabilir. Bu durumda, 404 sayf...
Mutlaka Kullanmanız Gereken 11 WordPress .htaccess Kodları .htaccess dosyası, web sitenizde bir çok şeyi yapmanıza olanak tanıyan güçlü bir yapılandırma dosyasıdır. Bu yazıda size hemen deneyebileceğiniz WordP...
WordPress Rastgele Yazı Gösterme (Eklentili ve Eklentisiz) WordPress rastgele yazı göstermek bazı kullanıcılar tarafından sıklıkla kullanılan bir yöntem. Rastgele yazı görüntüleme, kullanıcılarınıza daha fazla...

57 Yorum: “İnternetten Para Kazanma Siteleri 2018”

 1. onu bunu bilmem ben oturduğum yerden hiç çalışmadan ayda 150 dolar kazanıyorum bunun yüzde yirmisi vergi kesintisi 120 dolar net gelir 3 aydır alıyorum 4 ayda paranı kurtarıyorsun 8 ayda net cebe kalıyor artı 1000 tl lik notebook hediye ANKARA da olup iletişime geçmek isteyen bana ulaşsın şehir dışıda olabilir bayramkisa.tr@hotmail.com

   1. merhaba kaan bey size bilgi vermek isterim ankara dan meil yolu ile ulaşırsanız sevinirim iyi günler

   1. merhaba. cepmax ile ayda en az 108 TL sadece reklam izleyerek de kazanabilirsiniz. ekibinizi kurarak da bu kazancı artırabilirsiniz. bilgi almak için e mail atabilirsiniz. teşekkürler.

    1. lütfen bna bu konu hakkenda yardımcı olabilir misiniz??? ektra başka yollar da biliyorsanız bana mail adresimden ulaşın tbrsy2569@gmail.com

 2. Üyelik linki : http://homearns.com/?r=48695
  Bu web sitesini kullanarak nasıl para kazanabilirim?
  Tavsiye linkinizi teşvik ederek para kazanabilirsiniz. Birisi web sitemize bağlantınızdan her giriş yaparken para kazanırsınız. Her gün gerçekleştirmek için çok iş var ve görev başına 5 $ ve bonus başına 20 $ ‘dan başlamak için çok fazla ikramiye var. Her gün kazanabileceğiniz şeyin sınırı yoktur; bizimle çalışmaya harcadığınız kadarını yapabilirsiniz. Başka bir deyişle, çalışmanın basit bir 2 – 3 saatinde günlük 60 – 160 dolar yapabilirsiniz…
  Üyelik linki : http://homearns.com/?r=48695

 3. Üyelik linki : http://legitimoney.com/?r=9395
  Bu web sitesini kullanarak nasıl para kazanabilirim?
  Tavsiye linkinizi teşvik ederek para kazanabilirsiniz. Birisi web sitemize bağlantınızdan her giriş yaparken para kazanırsınız. Her gün gerçekleştirmek için çok iş var ve görev başına 5 $ ve bonus başına 20 $ ‘dan başlamak için çok fazla ikramiye var. Her gün kazanabileceğiniz şeyin sınırı yoktur; bizimle çalışmaya harcadığınız kadarını yapabilirsiniz. Başka bir deyişle, çalışmanın basit bir 2 – 3 saatinde günlük 60 – 160 dolar yapabilirsiniz…
  Üyelik linki : http://legitimoney.com/?r=9395

    1. Yakup homearns’a üye olacaksın. Sana tavsiye linki verilecek. Bu linki arkadaşlarınla paylaşacaksınız. Arkadaşların bu linke tıkladıkça, senin referansın ile üye oldukça sen para kazanacaksın.

 4. https://www.myiyo.com/?ref=233021377

  arkadaşlar tıklayın kazanın 5 tl garantili iyi günler bu linki yayın etrafa daha fazla kazanın

 5. Merhaba arkadaşlar, İnternetten para kazanmanın yeni bir sitesi daha var.
  Arkadaşlar bu linke tıklayarak gideceğiniz sitede veri oluşturup para kazanabilirsiniz. Bol Kazançlar.
  http://link.tl/1oWLj

 6. http://macromaking.com/?id=3956

  Merhaba arkadaşlar, İnternetten para kazanmanın yeni bir sitesi daha var.
  Arkadaşlar bu linke tıklayarak gideceğiniz sitede veri oluşturup para kazanabilirsiniz. Bol Kazançlar.

 7. Arkadaşlar bende internetten güzel paralar kazanmaya başladım.Harika ve güvenilir bir site sayesinde.Yeni üye olmama rağmen hızlıca kazanmaya ve parayı çekmeye başladım.Sizde kazanmak istiyorsanız hemen üye olun ve kazanmaya başlayın.Yardım gerekirse de bana mail atmanız yeterli. mehmetkurt2788@gmail.com

  Link : https://motormoney.org/?u=414676

 8. BENİM DENEDİGİM HOS BİR SİTE SİZDE DENEYİN ARKADASLAR ELDEKİ PARANIZI VERMENİZE YATIRIMA GEREK YOK REKLAM TIKLA KAZAN ISTE BAKIN SADECE http://ucmoney.win/4380977826789/

 9. https://motormoney.org/?u=522122
  Uyelik yap ister reklam izleyerek kazan ister para yatir o sekil kazan karar senin

 10. merhaba arkadaşlar size bi rus sitesi tavsiye edicem
  Bu sitede ürün olarak araç alıyorsunuz size saatlik ruble kazandırıyor
  kazanç oranları aldığınız aracın fiyatına göre değişiyor
  10 ruble ye alınan araç saatte 0.0034 ruble ile %25 kar getirirken
  50000 rubleye alınan araç saatte 24.3 ruble getiriyor
  küçük bir hesapla yardımcı olayım
  50000 ruble 5455 tl bugünkü kuru
  24.3 x 24 x 30 =17496 ruble yaani 1208 tl ayda kazandırıyor
  işin güzel tarafı da aracın herhangi bir ömrü yok yani sizin oluyor
  yani ana paranızı % 35 kar getiren aracı alarak 86 günde hadi bide payeer
  hesabına yatırıp çekerken falan kayıplarıda göz önünde alırsak 3 ayda amorti ediyor
  ve sonrasında kar kar kar … iyi günler
  kayıt olmak isteyenler için
  https://motormoney.org/?u=fatafeyt

 11. arkadaşlar size yerli coin olan sikkeden bahsedeceğim.
  https://www.sikke.com.tr/r/24189
  referans linkiyle sizde üye olabilirsiniz.
  Biz Sikke’nin orta ve uzun vadede yatırımcısına çok kazandıracak bir dijital varlık olduğuna inanıyoruz ve bu inançla yazılım geliştirmelerimizi sürdürüyoruz. Sizinde Sikke’ye inanmanızı ve bu zorlu süreçte bize güvenmenizi istiyoruz.

  Sikke bir çok özelliği ile diğer elektronik paralardan ayrılmaktadır. Sikke (SKK) tasarlanırken; diğer kripto paraların aksine, sadece borsalarda işlem görmek için değil! Uluslararası bankacılık işlemlerinde veya gerçek piyasalarda da bir değişim aracı olacak şekilde (Örneğin bir market kasasında ödeme aracı…) kurgulandı. Bunun yanı sıra Akıllı Sözleşmeler, İşlem süresinin kısalığı ve özel güvenlik araçları ile sikke platformu dünyada bir ilki başarmanın yolundadır.

  Sikke sadece bir elektronik para değil, Ekonomik değerlerin üretilebileceği bir ekosistem olacaktır. SKK satışlarından elde edilen gelirler yol haritamızda belirtiğimiz şekilde, alt proje ve modüllerin geliştirilmesi için kullanılacaktır. Bu modül ve süreçler yayınlandıkça elinizdeki SKK daha da değerlenecektir.
  sadece dün 1000000 sikke satışa 0.50 tl dan %50 indirimli satışa sunuldu ve 4 dk içinde tükendi . bi sonraki satış %40 indirimli 0.60 tl dan 11-13 nisanda
  Haziran ayında borsasını kuracak

 12. arkadaslar para cekiyorum 100 de 100 para kazanma sitesi bu siteden normal parami kazaniyorum https://globus-inter.com/ru/landing/people?invite=3878662&youtube=hYu4XQWumhg

 13. https://www.myiyo.com/?ref=243116337
  Para Kazanmak İsteyenler Abone Olup Anket Doldursun ve Bu Linki Yaysın

 14. Ücretsiz Bitcoins sitelerinin içerisinde en güvenilir ve en eskisi ’dir. 2007 yılından bu yana internetten para kazandırma konusunda faaliyette ve 13 milyonu aşkın üyesi ile bugüne kadar ödemelerini aksatmayan nadir tıkla-kazan (PTC) sitelerinden birisidir. Eğer gerçekten para kazanmak ve vaktinizi boşa harcamamış olmak istiyorsanız FreeBitco ile çalışmanız yararınıza olacaktır. FreeBitco ücretsiz üyeliği için
  https://freebitco.in/?r=13206662 TIKLAYINIZ..

  Detaylı Anlatım blog yazım
  http://bitcoinkazanmali.blogspot.com.tr/2018/04/bedava-bitcoin-kazanmann-yollar.html

 15. http://exemoney.bid/1273228954683/ evden para kazanabileceğiniz engüvenilir site,dolandırıcılık yok gerçekten iş,ödemede yapmıyosunuz

 16. Günde ortalama 40-50 dolar kazanabileceğiniz bir site tek yapmanız gereken reklamlara tıklamak…
  Link: http://iwmoney.club/6018460717528/

 17. Günde ortalama 4 tl kazanabileceğiniz bir site tek yapmanız gereken reklamlara tıklamak

  https://www.gunlukkazanc.com/

  1. Hatice hanım ilgilendiğiniz bir dal var mı, hobileriniz nelerdir. Eğer internet ile aranız iyiyse bilginiz dahilinde olan bir konu hakkında yazılar paylaştığınız bir blog açabilir ve bu web sitenizden para kazanmaya başlayabilirsiniz.

  1. YATIRIMSIZ HER AY ÜYE YAPMADAN 1000-2000 ARASI KAZANÇ…
   Merhaba: tek bir siteye yüzlerce kişi üye etmek yerine 8-10 siteye üye olun. Sedece kendiniz 1000-2000 arası kazanın. Sadece 10 kişi üye ederseniz 2000-4000 arası kazanırsınız. Siteler güvenli ve para ödemektedir.
   REKLAM SİTELERİ
   https://www.adbenz.com/uye/105363

   http://www.adslira.site/uye/122946

   https://www.adbisan.com/uye/304467

   https://www.mobelad.com/user/register?ref=celalj6767

   https://www.lofi.mobi/celalj

   https://www.vexwin.com/register.php?refID=381

   http://goldday.net/kayit.html?207351

   https://www.clixsense.com/?13646288

   https://play.google.com/store/apps/details?id=com.adflow

   üstteki link mobilon linkidir. Giriş yaptıktan sonra sol menüden Organizasyon kısmına referans kodunu girin (20039054) ref olmazsa giremezsiniz ! Gerekli bilgileri doldurduktan sonra en alttaki ücretsiz üye olmak istiyoruma dokunun ve uygulamada saatlik bonus, saatte 3 soru-cevap yapın ve gelen reklamları izleyin

   COİN SİTELERİ
   https://solarmining.green/site/partner/157258

   https://papelday.com/?ref=100

   https://elgomine.com/?ref=24698

   https://dogecharger.cc/site/partner/61759

   http://farmcivic.com/register.php?ref=320

 18. Günlük 5 dolar kazanç 750 TL kazanan var her ayın 29 u otomatik çekim vardır 10 gün süre deneyin derim birşey kaybetmezsiniz. http://benew.net/p733990/

 19. Birde buraya bakarak deneyin şansınızı çok şükür ben kazanıyorum herkes kazansın www cepmaxx com

 20. Merhaba arkadaşlar ben Recep bugün sizlere yardımcı olacak her zaman kullandığınız telefonunuz’dan para kazanabileceğiniz bir uygulamadan bahsedeceğim. Bu uygulama sayesinde; – Bir öğrenci ev kirasını bedavaya getirebilir. – Bir ev hanımı mutfak ihtiyacını bedavaya getirebilir. – Bir çalışan ev faturalarını bedavaya getirebilir. Mobilon İndirmek İçin: Google Play – https://goo.gl/MjFn9m App Store – https://goo.gl/W7k63F –Programı kurduktan sonra, Organizasyon bölümüne girip referans kodunu giriyoruz –Referans kodu – 80006171 –Referans kodunu girdikten sonra, bilgileri doldurun ve işlemi tamamlayın. –Uygulama üzerinden 1 hafta ücretsiz kazanç elde edebilirsiniz.Elde ettiğiniz kazancın silinmemesi için ve uygulamayı kullanmaya karar verdiyseniz eğer uygulama üzerinde verilmiş olan hesap numaralarına istenilen tutarı yatırınız. Uygulama üzerinden ömürlük şekilde faydalanılmaktadır, yani tek seferlik ödeme sonrası sürekli gelir sağlamak mümkündür. irtibat için instagram: mobilontrde

 21. Merhaba Arkadaşlar bana çok saçma geliyordu ancak işin içine girince birde biraz vakit harcayınca karşılığını alıyorsun. Tek yapman gereken profil oluşturarak anket cevaplamak benim bir ayda 200 dolar kazancım oldu senin neden olmasın link e tıkla üye ol kazanmaya başla?
  https://www.clixsense.com/?13593446

 22. şubat ayından bu yana alttaki adres üzerinden 3 kere min. 50 dolar ödeme aldım. inanmayanlara dekont görüntüleride atabilirim. sadece biraz sabır gerektiren bir site. kesinlikle en kaliteli anket sitesidir. Alttaki adresten üye olabilirsiniz. https://www.clixsense.com/?12641490

 23. CryptoTab Browser
  Arkadaşların senin kişisel bağlantın aracılığıyla CryptoTab’i yükler yüklemez sana arkadaşlarının gelirinin %15’ini bonus olarak kendi kaynaklarımızdan ödeyeceğiz.
  Ayrıca, arkadaşların kendi bağlantıları aracılığıyla arkadaşlarını yönlendirdiğinde kendi kaynaklarımızdan sana %10 bonus ödeyeceğiz.
  ve bunun gibi…
  Arkadaş davet etmenin Ödül Tablosu:
  1. arkadaş çevresi – 15%
  2. arkadaş çevresi – 10%
  3. arkadaş çevresi – 5%
  4. arkadaş çevresi – 3%
  5. arkadaş çevresi – 2%
  6. arkadaş çevresi – 1%
  7. arkadaş çevresi – 0.5%
  8. arkadaş çevresi – 0.25%
  9. arkadaş çevresi – 0.125%
  10. arkadaş çevresi – 0.0625%
  Gelir, bir CryptoTab kullanıcısının aylık ortalama olarak 4 $ değerinde Bitcoin çıkarıyor olduğu varsayımıyla hesaplanmaktadır.
  Yönlendirme ağındaki her kullanıcı aktif CryptoTab kullanıcısı olduğu sürece onların üzerinden gelir elde edeceksin. https://get.cryptobrowser.site/3464540

  CryptoTab Tarayıcı’nın yerleşik doğrudan hesabınızda bitcoin kazanmanıza olanak sağlar. Ayrıca yönlendirme ağı sistemi de içerir. Sosyal medyadan arkadaşlarınızı ve diğer kişileri davet edebilir onların kazançlarından da bir yüzde alırsınız. Aynı anda kolay biçimde hem webi tarayın
  En az asgari miktar olan 0,00001 BTC alman gerekir. Genelde bu uzun sürmez ve bu miktara ilk günde ulaşabilirsin. Dahası, yönlendirme ağına arkadaşlarını davet edersen daha da fazla BTC kazanmak mümkündür.
  Gelirini bitcoin cüzdanına aktarmak istediğinde ana sayfanın sağ üst tarafında bulunan aşağı açılır kutudaki «BTC Çek» tuşuna tıkla ve bitcoin cüzdanı numaranı gir (Bunun öncesinde sosyal ağ hesaplarından birini kullanarak giriş yapman gerekir).
  https://get.cryptobrowser.site/3464540
  http://link.tl/?r=356762

 24. Sayfa guzel kazandırıyor ama dogru yanlısı birsey diyemiyorum 2 saatte 50 dolar ile 100 dolar rahst kazanılıyor bir sıkıntı 40 referans istiyor yardım edersenız tesekkur ederim http://uzmoney.fun/9075902715537/

 25. http://olmoney.xyz/5823626954255/

  Ayda 4.000-8.000 tl. arasında kazanmak için linki tıklayın siz de kazananları görün. Bol bol linki paylaşın kazanma şansınızı daha çok arttırın.

 26. Reklam-İzle Para Kazan sitelerinin içerisinde en güvenilir ve en eskisi ClixSense’dir. Üyelerine tıkladığı her bir reklam için 0.01$ ila 0.03$ arasında ödeme yapan bu site, 2007 yılından bu yana internetten para kazandırma konusunda faaliyette ve 2 milyonu aşkın üyesi ile bugüne kadar ödemelerini aksatmayan nadir tıkla-kazan (PTC) sitelerinden birisidir. Eğer reklam izle-para kazan işinden gerçekten para kazanmak ve vaktinizi boşa harcamamış olmak istiyorsanız ClixSense ile çalışmanız yararınıza olacaktır. ClixSense ücretsiz üyeliği için
  http://www.clixsense.com/?7569072 TIKLAYINIZ..

  1. Reklam-İzle Para Kazan sitelerinin içerisinde en güvenilir ve en eskisi ClixSense’dir. Üyelerine tıkladığı her bir reklam için 0.01$ ila 0.03$ arasında ödeme yapan bu site, 2007 yılından bu yana internetten para kazandırma konusunda faaliyette ve 2 milyonu aşkın üyesi ile bugüne kadar ödemelerini aksatmayan nadir tıkla-kazan (PTC) sitelerinden birisidir. Eğer reklam izle-para kazan işinden gerçekten para kazanmak ve vaktinizi boşa harcamamış olmak istiyorsanız ClixSense ile çalışmanız yararınıza olacaktır. ClixSense ücretsiz üyeliği için
   http://www.clixsense.com/?7569072 TIKLAYINIZ..

   Teşekkürler güzel uygulama

 27. http://leginvests.com/?id=12707

  PARA KAZANMAK ÇOK KOLAY ÜSTTEKİ LİNKE TIKLAYIN. GÜVENİRLİ SİTE ÇOK PARA KAZANDIM SAYELERİNDE

 28. https://osymoney.win/1172280738461/

  sadece kullanıcı ismi ve mail adresi ile üye olun her reklam sayfasına 0,10 dolar arkadaşlar.

 29. Reklam-İzle Para Kazan sitelerinin içerisinde en güvenilir ve en eskisi ClixSense’dir. Üyelerine tıkladığı her bir reklam için 0.01$ ila 0.03$ arasında ödeme yapan bu site, 2007 yılından bu yana internetten para kazandırma konusunda faaliyette ve 2 milyonu aşkın üyesi ile bugüne kadar ödemelerini aksatmayan nadir tıkla-kazan (PTC) sitelerinden birisidir. Eğer reklam izle-para kazan işinden gerçekten para kazanmak ve vaktinizi boşa harcamamış olmak istiyorsanız ClixSense ile çalışmanız yararınıza olacaktır. ClixSense ücretsiz üyeliği için
  http://www.clixsense.com/?7569072 TIKLAYINIZ..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir